Teka Servis Merkezi

Teka Servis Merkezi

sola ok  Tanıtım

12.04.2018

1043 Gösterim

Teka Servis Merkezi


Beyaz eşyalar hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Özellikle de Teka marka Buzdolapları ve bulaşık makineleri söz konusu olduğunda bu cihazların hayatımıza kattı avantajlar yadsınamaz. Ancak bazen beyaz eşyaların arızalandığı görülmektedir. Yiyeceklerimizi sakladığımız buzdolabı ve bulaşıklarımızı kolaylıkla yıkadığımız bulaşık makinelerimiz bozulursa ne olur? Bu durumda vakit kaybetmeden bir Teka Servis çağrılmalıdır. İstanbul ili ve ilçelerinde hizmet veren Teka Servisi sayesinde yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözümü mümkün olmaktadır.


Teka Buzdolabı Servisi


Teka marka buzdolabı bozulduğunda tamir için çağrılacak rastgele bir elektrikçi ya da tamirci cihazı genellikle daha çok bozmaktadır. Tamir ettiği zannedildikten bir süre sonra yeniden cihazın arızalandığı görülmektedir. Bu nedenle Teka Servis buzdolabı arızaları için aranmalı ve teknik ekip istenmelidir.


Teka Bulaşık Makinesi Servisi


Teka Servis bulaşık makinesi arızaları için de hızlı ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Öncelikle cihazın arızası tespit edilmekte ve rastgele her yeri kurcalanmadan sadece arıza olan kısımda çalışılmaktadır. Böylece arızanın yerinde giderilip giderilemeyeceği belli olmakta ve müşteri buna göre bilgilendirilmektedir. Teka sevisi tarafından yapılan tamir hizmetinde bazen parça değişimi gerekmektedir. Bu durumda yapılan değişim ve işçilik için servis en az 1 yıllık garanti vermektedir.


Teka Servis İletişim


Teka Servis çağırmak isteyen kişiler, buzdolabı ve bulaşık makinesi arızalarının tamiri için talepte bulunmak üzere 444 78 56 numaralı telefondan servise ulaşabilirler.

Website: http://www.tekaservisleri.com

12.04.2018