Sony Servis - 444 78 56

Sony Servis - 444 78 56

sola ok  Tanıtım

15.03.2017

1020 Gösterim

Sony Servis - 444 78 56


Televizyon tamirinde uzmanlaşmış teknik ekibi ve müşteri memnuniyeti odaklı iş prensibiyle İstanbul’da faaliyet göstermekte olan bir Sony Servis olarak amacımız yılların vermiş olduğu bilgi birikimini teknik bilgiyle destekleyerek müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet deneyimi yaşatmaktır. Sony televizyonlarınızın bakım ve onarım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Televizyonların arıza yapmasına sebep olabilen bir çok etken olabilir ama kullanıcı hataları başı çekmektedir. Sony televizyonu için arıza talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça rastlanan sorunlardan bazılarının çözümü için;

- Lütfen televizyonunuzun fişinin takılı olduğundan emin olun.
- Güç kablosu giriş ve çıkışlarını kontrol edin.
- Uydu alıcı kullanıyorsanız uydu sisteminin fişinin takılı olduğundan ve alıcı kartının düzgün yerleştirildiğinden, uydu ve televizyon arasındaki tüm bağlantıların sağlam olduğundan emin olun.
- Bir süre televizyonunuzu fişten çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar çalıştırmayı deneyin.

Yukarıda belirtilen çözümleri denemenize rağmen televizyonunuz çalışmıyorsa gerçekten bir televizyon arızasıyla karşı karşıyasınız demektir. Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilir, teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz garantili iş prensibi gereğince önce sorunu belirleyerek sizinle paylaşacak, talebiniz doğrultusunda teknik destek vererek çözüme ulaştıracaktır. Sony servisi olarak vizyonumuz ve kendimize olan inancımız gereği yapmış olduğumuz bakım ve onarım çalışmalara bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

15.03.2017