Soğuk İçecek Dispenseri Satın Alma Rehberi

Soğuk İçecek Dispenseri Satın Alma Rehberi

sola ok  Tanıtım

20.09.2021

225 Gösterim

Soğuk İçecek Dispenseri Satın Alma Rehberi


En küçük ticari soğuk içecek dispenserlerinde bir içecek kasesi bulunurken, en büyükleri dörtlüdür, böylece çeşitli içecekler sağlayabilirsiniz. Soğuk içecek dağıtıcınıza ne kadar tezgah alanı ayırabileceğinizi ve işletmeniz için en iyi boyutu bulmak için kaç çeşit içecek satmak istediğinizi belirtmeniz önemlidir.

Soğuk içecek dispenserleri, ürünü karıştırmak için iki standart yöntemden biri ile tasarlanmıştır. "Fıskiye" olarak adlandırılan ilki, ürünü kaselerin altından yukarıya taşımak için bir püskürtme hortumu mekanizması kullanır. Bu, bir çeşme gibi görünen, müşterinin dikkatini çeken ve ürün görünürlüğünü artıran dinamik, sürekli hareket eden ekran panelinde bir sonuç üretir. Diğer makineler, içecekleri karıştırmak için kasenin dibinde dönen karıştırıcılar ve çarklar kullanır. Bu tür sütlü içecekler, posa içerebilen taze meyve suları ve diğer yüksek tortulu içecekler için daha iyidir. Birçok soğuk meyve suyu içecek dağıtıcısı, içeceğin her yönden görülmesini sağlayan şeffaf polikarbonat kaselere sahiptir.

Tipik olarak, bunlar, satışları takip etme ve ünitenin ne zaman yeniden doldurulacağını bilme görevlerini basitleştiren, hazne üzerinde görünür ölçüm işaretlerine sahiptir. Kapaklar, dökülmeleri önlemek için kaseleri kapatırken, operatörün soğuk içecek dispenserini yeniden doldurması gerektiğinde erişim sağlar. Polikarbonat dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, bu da uzun süre dayanmasını sağlar. Ticari soğuk içecek dispenseleri, ürünün 35 ila 41 derece Fahrenheit arasında uygun sıcaklıkta kalmasını sağlayan bir soğutma sistemi kullanılarak soğutulur. Kaseler tipik olarak bir buz çekirdeği veya ünitenin üç tarafını soğutan bir buharlaştırıcı kullanılarak alttan soğutulur.

Unutmayın, Mutfak Express olarak 1957 yılından gelen sektör tecrübemizle en iyi ve en uygun endüstriyel mutfak ürünlerini beğeninize sunuyoruz. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitemizde ticari bulaşık makinesinden kırılmaz tabaklara kadar büfeniz, restoranınız, kafeniz ya da yemekhaneniz için tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı anında temin edebilirsiniz!

20.09.2021