Siemens Servis Merkezi İzmir

Siemens Servis Merkezi İzmir

sola ok  Tanıtım

03.03.2018

911 Gösterim

Siemens Servis Merkezi İzmir


Beyaz eşya sektöründe en bilinen markalar arasında yer alan Siemens, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerinin yanında temizlik cihazları olan süpürgelerde de farklı ürünlere imza atmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürünleriyle ön plana çıkan Siemens İzmir bölgesinde en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Süpürge ürünlerinde de ergonomik, kullanımı kolay ve pratik cihazlar üreten firma uzun yıllar güvenle kullanacağınız markalardan bir tanesidir. Diğer tüm cihazlar gibi Siemens ürünleri de zaman içerisinde arızalanma ve performans kaybı sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Böylesi sorunlarınızda Siemens Servis İzmir hizmetimizle yanınızdayız.

Siemens servis İzmir ekiplerimiz mobil olarak İzmir’in her bölgesine hizmet sunmaktadır. Arıza kaydınızın oluşturulmasından sonra hızla adresinize gelen ekiplerimiz ürünlerinizin arıza tespitini gerçekleştirerek fiyatlandırmayı yapmakta, onay vermenizin ardından hızlı bir şekilde tamir sürecine başlamaktadır. Genç ve dinamik ekiplerimiz, konusunda uzman, teknik bilgisi yüksek Siemens ürünleri konusunda uzun servis tecrübesine sahip personellerden oluşmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz servis hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı prensiplerimiz arasında görüyoruz.

Siemens servis İzmir ekibimize ulaşabilmek için 444 78 56’dan bizi arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri personellerimiz arızanızı sisteme kayıt etmelerinin ardından ilgili ekiplerimizi adresinize en kısa süre içerisinde yönlendirecektir. Konusunda uzman ekipler tarafından cihazınızın arızası giderilecek ve Siemens ürününüz yüksek çalışma performansına geri döndürülecektir.

Web: http://www.siemensservisizmir.org

03.03.2018