Saten Abiye Elbise

Saten Abiye Elbise

sola ok  Tanıtım

23.02.2022

307 Gösterim

Saten Abiye Elbise


Özellikle modern kesim ürünlerde sıklıkla kullanılan bir kumaş olan saten abiye elbise tasarımcıları tarafından oldukça sevilmektedir. Bunun başlıca sebebi satenin göz alıcını görüntüsüdür. Kendinden parlak bir kumaş olan saten bakışları üzerine çekmek isteyen kimseler için idealdir. Üzerinde ekstra bir takı kullanmanıza gerek olmaz. Çünkü kumaşın dokusu oldukça gösterişlidir. Sade ayakkabı ve çantalarla oldukça hoş görünür.


Saten Abiye Modelleri


Oldukça iddialı bir kumaş olan satenden yapılmış olan abiyeler dikkatli şekilde seçilmesi gereken ürünlerdir. Yapılan yanlış bir seçim hoş görünmenizin önüne geçecektir. Eğer ki açık tenli bir hanımsanız neon renkler tercih etmeniz güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Ayrıca canlı renkler genç ve enerjik görünüm çizmenizi de sağlayacaktır. Düğünler için şal yakalı uzun etekli abiyeler seçebilirsiniz fakat kutlama ve davetlerde mini ya da boy eteklere sahip modern kesim ürünler tercih etmek daha doğru olacaktır.


Saten Abiye Fiyatları


Her sene tasarımcıların modellerine bir yenisini eklediği abiye modelleri arasında saten abiye modelleri oldukça önemli bir yere sahiptir çünkü hanımlar bu abiyelere oldukça fazla rağbet göstermektedir. Modeller arasında sade olanlar çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Fakat daha gösterişli modellere baktığımızda onların fiyatlarının daha yüksek olduğu görülmektedir. Özellikle daha tarz ve cesur modellerin fiyatları aralık olarak daha yüksek olmaktadır. Saten abiyelere bakmak için https://www.iconasline.com/saten-elbise sitesine gidebilirsiniz.

23.02.2022