Rubenis Servis Klima Filtre Temizliği

Rubenis Servis Klima Filtre Temizliği

sola ok  Tanıtım

17.03.2018

1691 Gösterim

Rubenis Servis Klima Filtre Temizliği


Rubenis marka klimalar yazın serinlemek kışın ise ısınmak için tercih edilen pratik cihazlardır. Ancak sürekli olarak hava akımı sağlayan bu cihazların düzenli olarak filtre temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Aksi takdirde klima ile aynı ortamda uzun süre kalınması hastalıklara, enfeksiyonlara sebep olabilmektedir. Rubenis Servis, olası problemleri ortadan kaldırmak için İstanbul içinde Fatih ilçesinde bakım hizmeti vermektedir.

Rubenis Servis Fatih ilçesi içinde gerçekleştirdiği filtre temizliği ve bakım için taleplerin arama sırasına uygunluğunu göz önünde bulundurmaktadır. Müşteri hizmetleri aracılığıyla oluşturulan taleplere, servis tarafından bir randevu verilmektedir. Bu tarihte müşterinin adresine gidilerek bakım ve filtre temizliği yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde müşterilerin kirli filtreden kaynaklı mikroplara maruz kalması engellenmektedir. Ayrıca klimaların çalışma kalitesi çok daha fazla artmaktadır. Rubenis servis tarafından sağlanan hizmetler en son teknolojik cihazlarla oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu da sorunun çok kısa sürede çözülmesini, müşteri memnuniyetine dayalı uzun süreli ilişkilerin oluşmasını sağlamaktadır.

Rubenis Servis, klima arızaları nedeniyle oluşan ısınma ya da serinleme problemleri için öncelikle arıza tespiti yapmaktadır. Yapılan tespit neticesinde verilecek olan tamir hizmetinin süresi ve türü de anlaşılmaktadır. Parça değişimi gerekiyorsa bu durum müşteriye aktarılarak maliyetin ne kadar olacağı bilgisi verilmektedir. Sonucunda müşteri onayı alındıktan sonra parça değişimi yapılmakta ve problem tamamen giderilmektedir.

17.03.2018