Philips Televizyon Servisi

Philips Televizyon Servisi

sola ok  Tanıtım

18.07.2018

1491 Gösterim

Philips Televizyon Servisi


Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisi teknik servislerdir. Elektronik aletlerle o kadar çok iç içeyiz ki günlük hayatta yaptığımız her şeyi onların yardımıyla gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir arıza çıkardıkları zaman ise işlerimizde aksamalar meydana gelebilir.

Kullandığımız cihazın sorun çıkardığı an teknik servisi arayarak, aynı gün içinde yardım almamız genellikle mümkün olmaz. Çünkü yetkili servislere talep çoktur ve muhtemelen eleman yetersizliği gibi durumlardan işler uzun sürebilir. Burada devreye özel servisler girer ve sizlere daha hızlı hizmet sunarak sorunu kısa zamanda çözebilirler. Philips Televizyon Servisi ve süpürge servis desteği için çalışan arkadaşlarımız, adresinize ulaşarak gerekli gözetimlerin ardından sorunun kaynaklandığı bölgeyi bularak anında müdahale ile çözüm sağlayabilirler.


Televizyon ve Süpürgeyle İlgili Teknik Sorunlar


- Televizyonun açılmaması gibi durumlarda kondansatör denen ufak parçalar bozulmuş olabilir. Ana kartla ilgili olabilir. Televizyonun elektronik devrelerinde veya bağlı olduğu piriz, kablo, fişte sorunlar olabilir.

- Süpürgenizde ise tıkanmalardan dolayı çekiş gücünde düşüşler meydana gelebilir. Bu tıkanmalar hortumdan, torbadan veya hava akımının sağlandığı filtreden kaynaklı olabilir. Buda uzun kullanımlarda aletin hızlı ısınmasına yol açarak elektronik devrelerine veya motoruna zarar verebilir.

Parça değişimi gibi durumlar olabilir. O halde arkadaşlarımız depomuzdan gerekli parçayı getirterek birkaç gün içerisinde gerekli değişikliği sağlarlar. Parça ve işçilik üzerine 2 yıl garantimiz vardır. Herhangi bir konuda bizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

WEB: https://www.servisp.com

18.07.2018