Pasha De Cartier

Pasha De Cartier

sola ok  Tanıtım

25.04.2022

310 Gösterim

Pasha De Cartier


Eşsiz nitelikteki tasarım detayları ile Pasha De Cartier 1943 yılında üretilmiştir. Fark yaratan özelliklerinden bir tanesi ızgaralı saat camı oldu. Altından üretilmiş olan, otomatik ya da manuel kurmalı ve quartz mekanizmasına ile birçok farklı modeli erişebilmek mümkündür. Modellerin hepsi su geçirmez özelliğe sahip koleksiyon parçalarıdır. Prestijli ve ünlü kişilere mücevher tasarlayan marka ikonik saat modellerini koleksiyoncuların en değerli parçaları olarak ön plana çıkarmıştır.


Pasha De Cartier Modelleri


Farklı materyaller kullanarak tasarlanmış olan koleksiyon parçalarının her biri farklı işlevsel özellikler barındırıyor. İşlevsellikleri ile birbirinden ayrılan Pasha De Cartier saat modelleri otomatik mekanizma ile çalışmaktadır. 100 metreye kadar su geçirmeme ve dayanıklılık özelliği bulunur. Koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından bir tanesi Skeleton Flying Tourbillon'dur. Bu parça beyaz altından üretilmiştir. Zincirli tepe koruma kapağı bulunan tasarım ürünlerdir. 


Pasha De Cartier Çeşitleri


Pasha Chronokronograf özelliği ile dikkat çekiyor. Izgara tasarımına sahip olan bu model az sayıda kurma tepesinde kırmızı mücevherler kullanılarak tasarlanmıştır. Miss Pasha ve Pasha C saatler kadınlar için tasarlanmıştır. Güçlü sitelerinin yanı sıra şıklığı ile de dikkat çekiyor. MissPasha 277 mm ince tasarım ile oluşturulmuştur.

18 ayar beyaz altın kullanılarak üretilmiş olan ürünlerin içerisinde köprülerden meydana gelmiş kadran mekanizması da bulunuyor. Saat modellerine özel yan etki sunulur. Koruma mekanizmaları ile üretilmiş saatler yüksek saat işçiliğinin en değerli örneklerindendir. https://www.entropia.club/tr/pasha-de-cartier-erkek/ Adresini kullanarak sanat ve şıklığı bir araya getiren birbirinden değerli çeşitlere ulaşabilirsiniz.

25.04.2022