Özel Philips Servis Noktası

Özel Philips Servis Noktası

sola ok  Tanıtım

18.04.2018

939 Gösterim

Özel Philips Servis Noktası


Hollanda menşeili olan Philips, teknolojik ev aletlerinin birçoğunda dünyanın önde gelen firmasıdır. Ayrıca elektrikli süpürge deyince akla gelen birkaç markadan biridir. Gelişen ve sürekli gelişimi takip eden bir marka olan Philips, süpürgede de teknolojik gelişmelere uyum sağlamıştır. Dünya çapında çok eski bir üne sahip olan Philips, Türkiye'de de süpürge satışlarında rekor sayılara ulaşmaktadır. Philips marka elektrikli süpürgeler her ne kadar dayanaklılığını ne kadar kanıtlamış olursa olsun her teknolojik alet gibi kullanım ömrü mevcuttur. Bu kullanım ömrünü artırmak için ise güvenilir ve işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul'da yaşıyorsanız, İstanbul'un neresinde olursanız olun kaliteli ve uzaman teknik servis ekibiyle hizmet sunan İstanbul Philips servis firmasının 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak İstanbul'daki ev veya işyerinize en yakın olan ekip yönlendirilerek en kısa zamanda size ulaşmaktadırlar. Firma, özel servis merkezi olduğu için Philips Servisi olarak uzmanlaşmış ve güvenilir bir firmadır.

Size yönlendirilen teknik servis ekibi Philips marka elektrikli süpürgenizin arızalanmasına sebep olan problemi en kısa ve en makul seviyede çözerek müşteri memnuniyetini artırmada başarılı bir tüketici geri dönütü almıştır. İstanbul'daki sayılı tecrübeli firmalardan olan bu özel servis merkezi ayrıca bir yıl boyunca sizlere işçilik ve eğer değişen parça varsa parça garantisi sunmaktadır. Aynı arıza ile tekrar karşılaşmanız durumunda servis sizden hiç ücret talep etmeden sorununuzu çözecektir.

18.04.2018