Özel LG Servisi Her Zaman Yanınızda!

Özel LG Servisi Her Zaman Yanınızda!

sola ok  Tanıtım

06.05.2018

1112 Gösterim

Özel LG Servisi Her Zaman Yanınızda!


Günlük hayatta özellikle mutfakta kullanmış olduğunuz cihazlarda zaman içeride çeşitli problemler meydana gelebilir. LG Servis ekip olarak evlerde kullanmakta olduğunuz cihazlardaki sorunları kısa süre içerisinde tespit ediyor ve gerekli olan onarım işlemlerini uygulamak için uzun zamandan beri profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dünya genelinde satışı devam eden birçok farklı markaya ait olan yedek parçaları elimizde bulundurduğumuz için uzun süre boyunca yedek parça beklemek zorunda kalmayacak ve mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde müdahale etme fırsatına sahip olacaksınız.

Değiştirmiş olduğunuz parçalara LG Servisi olarak bir yıl boyunca işçilik ve parça değişimi garanti verdiğimiz için firma olarak size bir sene boyunca koruma altına aldığımızı da söylemek istiyoruz. Böylece bahsetmiş olduğumuz bu süre içerisinde herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa ücretsiz bir şekilde tekrar bizimle iletişim kurarak gerekli olan değiştirme işlemleri yeniden yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Çağrı merkezimiz 7 gün boyunca aktif şekilde hizmet verdiği için pazar günleri ve resmi tatillerde dahil olmak üzere istediğiniz zaman bizi arayarak profesyonel bir şekilde hizmet alma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerin neler olduğu ve mutlu müşterilerimizin yapmış olduğu yorumlar hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Cihazların profesyonel bir şekilde onarımını yapmak konusunda size de yardımcı olmak isteriz.

06.05.2018