Özel İstanbul Vaillant Servis Noktası

Özel İstanbul Vaillant Servis Noktası

sola ok  Tanıtım

31.12.2018

986 Gösterim

Özel İstanbul Vaillant Servis Noktası


Kombi teknolojisi 21. Yüzyıl dünyasında yaşam alanlarından, çalışma alanlarına ve genel kullanım alanlarına kadar hayatın her alanında ısınma giderlerinin en minimal seviyelere indirilebilmesine ve ısınma verimliliğinin arttırılabilmesine yardımcı oluyor. Tek bir düğme ile tüm mekanın her bölgesinde en verimli ısıtmayı sağlayabilmeye yardımcı olan Vaillant'ın kombi cihazları dünyanın her yerinde son derece yoğun şekilde kullanılıyor.

İleri teknolojiye sahip olmaları ile her türlü kullanım ihtiyacına yanıt verebilen Vaillant'ın en yeni kombi cihazlarında dahi kullanım hataları, çevresel faktörler ve olağan dışı etkenler gibi pek çok farklı nedene bağlı olarak zamanla çeşitli verim kayıpları ya da arızalanmalar görülebiliyor. Vaillant Servisi merkezi ise bu tip durumlarda tüketicilere 7 gün 24 saat profesyonel kombi servis hizmeti sunuyor.

Teknolojik yönden Vaillant'ın kombi ürünlerinde kullandığı teknolojiye eş değer bir kalite standardını oluşturan Vaillant Servis merkezi tüm kombi cihazlarındaki sorunlar için her zaman en kaliteli çözümleri sağlıyor. Bu alanda sertifika sahibi olan uzmanları ile hizmetlerini uzun yıllardır bölge genelinde sunan özel kombi servis merkezi sayesinde Vaillant'ın en yeni teknolojiyi barındıran cihazlarından, daha önceki teknolojik versiyonları barındıran cihazlarına kadar her biri için ekonomik ve kaliteli özel servis hizmeti sunuluyor.

Bununla birlikte ürünlerdeki arızaların kısa zaman dilimleri içerisinde giderilmesinin diğer teknolojik cihazlara oran ile var olan önemi dolayısı ile mobil ekipler ile kesintisiz hizmet sunumu bulunuyor.

31.12.2018