Özel İstanbul Auer Servisleri

Özel İstanbul Auer Servisleri

sola ok  Tanıtım

20.10.2018

906 Gösterim

Özel İstanbul Auer Servisleri


Kombiler sayesinde artık ısınmak son derece konforlu bir hale geldi. Yaşam alanlarından, kurumsal ve kamusal alanlara kadar kullanımı gerçekleştirilen kombiler, kapalı mekanlardaki ısıtma ve ya sıcak su ihtiyaçlarının karşılanabilmesine yardımcı oluyor. Doğalgaz gibi çevreci ve ekonomik bir enerji kaynağı ile şebekeden aldığı suyu ısıtarak, hem ısınma hem de sıcak su sağlayan kombide Auer fiyat performans dengesi açısından en etkili ve en fazla tercih edilen markaların başında geliyor.

İleri nesil teknolojik özellikleri ile uzaktan yönetim gibi özel fonksiyonlar barındıran Auer kombilerde bir sorun meydana gelmesi durumunda en kısa zaman diliminde müdahalelerin uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Auer Servisleri bu alanda kaliteli çözümleri ile tüketicilere önemli bir avantaj sunuyor.

Auer markalı kombilerde kullanılan teknolojileri yakından tanıyan ve aynı zamanda da kullanılan parçalarda ortaya çıkabilecek arızalar konusunda deneyim sahibi olan kişiler tarafından profesyonel standartlarda arıza onarım müdahalelerinin gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu noktada Auer Servis merkezi tarafından bölge genelinde 7 gün 24 sat ihtiyaç duyulan kombi servis desteği hizmeti dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Mobil ekipleri ile her ihtiyaç duyulduğunda en hızlı şekilde kombi servisi hizmetlerine ulaşımın sağlanabilmesi konusunda aktif bir hizmet anlayışı bulunuyor. 1 yıllık garanti desteği, orijinal yedek parça ve diğer tüketici odaklı hizmetleri ile her zaman en kaliteli kombi servis hizmetlerinden yararlanılabilmesine yardımcı oluyor. Her an ihtiyaç duyulduğunda profesyonel servis desteğine iletişim kanalları aracılığı ile başvuru gerçekleştirilebiliyor.

20.10.2018