Özel İmmergas Kombi Servis Hizmeti Nasıldır?

Özel İmmergas Kombi Servis Hizmeti Nasıldır?

sola ok  Tanıtım

21.06.2018

922 Gösterim

Özel İmmergas Kombi Servis Hizmeti Nasıldır?


Dünya da çok uzun zamandır hizmet veren ama Türkiye'de dünya ya kıyasla daha yeni bir kombi markası olan İmmergas, kaliteli ve uzun ömürlü kombiler geliştirmektedir. Son teknoloji ürün yelpazesine sahip olan bu firma Türkiye'de de bir çok ev ya da iş yerlerinde kullanılmaktadır. Her ne kadar kaliteli ürünler çıksa da kombinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmazsanız kombinizin kullanım ömrü oldukça azalmaktadır.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız ya da iş yeriniz İstanbul'da ise kombinizin bakımları veya herhangi bir arıza durumuyla karşılaştığınız da aramanız gereken tek bir numara vardır o da 444 78 56 numaralı çağrı merkezidir. Uzun yıllardır İmmergas servisi olarak hizmet veren ve İstanbul'un sayılı firmalarından olan İstanbul İmmergas Servisi sizlere uzaman ve tecrübeli ekibiyle daha önceden olduğu gibi bu günde hizmet vermeye devam etmektedir.

Çağrı merkezi yetkilisine açık adresinizi paylaştığınız taktirde sizlerin evinize ya da iş yerinize en yakın teknik servis ekibi yönlendirilerek size mümkün olan en kısa sürede ulaşmaktadır.

Firma sizin kombinizin bakımını yaptıktan sonra herhangi bir arıza durumu olup olmadığını da araştırmak adına kombinizi birkaç performans testine tabi tutmaktadır. Bu performans testlerinin sonucunda eğer bir çeşit arıza ile karşılaşılırsa sizlerin de onayı alınarak tamir işlemi başlamaktadır. Firma verdiği teknik servis hizmetinin ardından sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

21.06.2018