Özel Hoover Teknik Servis Merkezi

Özel Hoover Teknik Servis Merkezi

sola ok  Tanıtım

02.06.2018

868 Gösterim

Özel Hoover Teknik Servis Merkezi


Elektronik eşyalar hayatımızın artık her yerinde sıklıkla kullandığımız ürünler olmakla beraber, Hoover de sıklıkla kullanılan markalar arasında bulunmaktadır. Siz de bu markadan birçok beyaz eşya ve elektronik eşyaya sahip olabilir, bunların tamiri ve onarımı için çeşitli firmalar ile çalışmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Biz de beyaz eşya servisi alanında faaliyet gösteren ve bu alanda çalışan firmalardan birisiyiz.

Bünyemizde nitelikli ve sürekli olarak çalışan personellere yer veriyor ve sizler için elimizden gelenin kat be kat iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Hoover marka kombiniz ya da çamaşır makineniz bulunuyorsa, bu cihazların onarımı ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, bizi arayarak uygun bir zaman dilimi için randevu talep etmeniz de mümkün. Her daim ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyoruz ve Hoover servis olarak faaliyet gösteriyoruz.


Nasıl Ulaşabilirsiniz?


Hoover servis olarak bize ulaşmak isterseniz 444 78 56 telefon numaramız aracılığı ile iletişime geçmeniz mümkün. Birebir diyalog ile cihazınızda meydana gelen sorunun çözümü için bilgi alabilir ya da müşteri yetkilisi arkadaşlardan fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Parça ve işçilik garantisi de sunuyor olmamız, piyasada oldukça sevilmemize neden olmaktadır.

Bizler ile çalışan ve hizmetlerimizden memnun olan birçok kişi bulunmaktadır. Hoover marka cihazınız varsa ve sorun yaşatıyorsa, doğrudan iletişime geçin ve sorunu çözelim. Sizlere uygun fiyatlardan çalışma garantisi de sunmaktayız.

02.06.2018