Özel Electrolux Teknik Servis - 444 78 56

Özel Electrolux Teknik Servis - 444 78 56

sola ok  Tanıtım

21.04.2018

1124 Gösterim

Özel Electrolux Teknik Servis - 444 78 56


Uzun ömür ve dayanıklılık denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Electrolux, buzdolaplarını gelişen teknolojiye ayak uydurarak çok fazla talep almışlardır. Eski ve köklü bir beyaz eşya üretici olan Electrolux, Türkiye’de iyiden iyiye yayılmaya başlamıştır. Çok talep görmesinin ardından bir çok ilde Elecktrolux servisi açılmaya başlamıştır. Cihazınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız eğer işlerinin ehli uzaman bir kadroya sahip bir teknik servis ekibiyle çalışmak zorundasınız.

İstanbul’da vizyonu yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan bir firma çok uzun zamandır hizmet vermektedir. Bu firma İstanbul Electrolux teknik servis firmasıdır. Bu firmanın bir çok teknik servis ekibinin olmasının yanı sıra bu ekibin tamamı Electrolux marka buzdolaplarında uzman ve deneyimlilerdir. Bu firmaya ulaşmak ise çok kolaydır. İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak evinizin ya da iş yerinizin numarasını verirseniz size en yakın teknik servis ekibi mümkün olan en kısa sürede size ulaşmaktadırlar.

Firma cihazınızı sizden alarak teknik servis merkezine götürmektedirler. Ve çeşitli performans testlerine tabi olmaktadır. Bu testlerin sonucunda arızalı bölge tespit edilir ve yapılması gereken işlemler sizlerle paylaşılır. Sizin onayınız alınır ve işlemler gerçekleştirilir. Bu özel teknik servis merkezi sizin onayınız alınmadan kesinlikle hiçbir işlem yapmaktadır.

Yapılan tamir işlemlerinden sonra teknik servis ekibi cihazı nerden aldıysa aynı şekilde aynı yere teslimini gerçekleştirmektedir.

21.04.2018