Özel Beko Servis İzmir Numarası: 444 78 56

Özel Beko Servis İzmir Numarası: 444 78 56

sola ok  Tanıtım

10.03.2018

1099 Gösterim

Özel Beko Servis İzmir Numarası: 444 78 56


Türkiye'de üretim yapan ve ürünlerini dünyaya ihraç eden Beko, .ok önemli markalar arasında yer almaktadır. Süpürge, bulaşık makinesi, televizyon, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi pek çok ürünün yanı sıra küçük ev aletleri konusunda da üretim sağlamaktadır. Ancak bu ürünler her gün kullanıldığı için belli dönemlerde arızalara neden olabilmektedir. İzmir'de yaşayan ve teknik servis arayışı konusunda gerekli hizmeti alamayan kişiler farklı firmalara yönelmektedir. Bu firmalar da elbette müşterilere gereken desteği tam anlamıyla sunmamaktadır.

Özel Beko Servis, İzmir genelinde Beko marka ürünler kullanan müşteriler için önemli ve kaliteli firmalardan biridir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?


Müşteriler Beko Servisi İzmir için randevu talebi oluşturabilmekte ve ürünlerinin onarımı için teknik servis ekiplerini evlerinde ağırlayabilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise yapılan bu aramalara çok kısa vadede geri dönüş sağlamakta ve talep edilen tarih ve saat için müşterilere randevu oluşturmaktadır.

Beko Servis İzmir ekibi Beko marka çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon, süpürge ya da bulaşık makinesi gibi ürünler için onarım sağlayan özel bir servistir. Aynı zamanda müşterilerine bir yıllık yedek parça ya da işçilik garantisi de sunmaktadır. Üstün hizmet kalitesi, güler yüzlü ekibi ve profesyonellik anlayışı ile ön planda olan Beko servis İzmir, İzmirlilere en kaliteli desteği sonuna kadar sağlamaktadır.Müşteri memnuniyeti firma için daima ön planda olmaya devam etmektedir. 444 78 56 nolu telefonu aramak da hizmet için yeterlidir.

Detaylı bilgi için; Bekoservisizmir.org

10.03.2018