Özel Arçelik Servis İzmir Her Zaman Sizinle!

Özel Arçelik Servis İzmir Her Zaman Sizinle!

sola ok  Tanıtım

17.11.2018

812 Gösterim

Özel Arçelik Servis İzmir Her Zaman Sizinle!


Türkiye'nin en önemli beyaz eşya üreticisi Arçelik'in beyaz eşya ürünleri, yaygın olarak tercih ediliyor. Kullanım ihtiyaçlarına özel kullanım modlarından, geniş aparatlara kadar pek çok farklı özelliği ile kullanıcıların en önemli yardımcıları haline gelen Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinin kullanımında yaşanan sorunlar için tüm İzmir genelinde profesyonel çözümler sunuluyor. İzmir'in tüm ilçelerinde dünya servis hizmetleri kalite standartlarına uygun düzeyde servis hizmetlerinin tüm tüketicilere ulaştırılması için özel Arçelik Servis İzmir merkezi tarafından uzun yıllardır çalışmalar yürütülüyor.

Her zaman tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini şekillendiren Arçelik Servis İzmir merkezi, kullanıcıların ürünlerindeki sorunların kısa zaman dilimleri içerisinde onarımını sağlıyor. Bununla birlikte ürünlerdeki sorunların çözümünde yalnızca orijinal yedek parça kullanımı gibi önemli detaylara dikkat ediyor.

Bu şekilde son derece kaliteli bir performans verimliliğinin arızasının onarımından sonra da elde edilebilmesi sağlanıyor ki bu durum, ürünlerin daha uzun ömürlü bir kullanıma da sahip olmasını sağlıyor. Arçelik markalı buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi tüm beyaz eşya sınıfı ürünler ile ilgili olarak ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerine haftanın her günü kesintisiz olarak 24 saat ulaşılabiliyor.

Üstelik bölge genelinde her zaman hazır durumda bekletilen servis araçları ile en kısa süre içerisinde profesyonel servis hizmetinin kullanıcıya ulaştırılabilmesi sağlanıyor. Ayrıca tüm hizmetler için 1 yıllık garanti desteği de bulunuyor.

Website: https://www.arcelikservisizmir.co

17.11.2018