Özel Airfel Servis 7-24 Hizmetinizde!

Özel Airfel Servis 7-24 Hizmetinizde!

sola ok  Tanıtım

27.10.2018

931 Gösterim

Özel Airfel Servis 7-24 Hizmetinizde!


İklimlendirme teknolojileri sayesinde artık ısınma, serinleme ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasına harcanan masraflar minimal düzeye getiriliyor. Özellikle de Airfel'in iklimlendirme teknolojileri alanında sıklıkla tercih edilen kombi ve klima ürünleri ile bu temel ihtiyaçların karşılanması çok daha konforlu oluyor. Çünkü tek bir düğme yardımı ile kullanılabilen Airfel kombi ve klima cihazları ile çok daha üstün bir kalitede kullanım deneyimi elde edilebiliyor.

Airfel Servis İstanbul merkezi ise tüketicilerin Airfel markalı klima ve kombi cihazlarındaki tüm ihtiyaçları için uzun yıllardır profesyonel ve kurumsal standartlarda özel servis hizmetleri sunuluyor.

Deneyimli teknik kadrolarında yer alan tüm teknisyenlerin alanında uzman ve eğitimli personeller olması sayesinde Airfel kombi ve klima ürünleri için ihtiyaç duyulan servis hizmetlerinden en yüksek kalitede yararlanılabiliyor. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile yerinde kombi ve klima servis hizmeti sağlayan Airfel Servis İstanbul merkezinin tüm teknisyenleri hızla gelişen kombi ve klima teknolojilerine ilişkin olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor.

Bu şekilde en yeni Airfel kombi ve klima ürünlerindeki sorunlar ya da temel periyodik bakım işlemlerine kadar her biri için tüketici ihtiyaçlarına yanıt sağlayabiliyor. Haftanın her günü kolay bir şekilde erişim sağlanabilen çağrı merkezi üzerinden kombi ve klima ürünleri için bakım ya da onarım hizmeti talebinde bulunulabiliyor.

Bu talepler için İstanbul'un ilgili ilçesindeki en yakın lokasyonda bulunan teknik ekip yönlendiriliyor.

27.10.2018