Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul

Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul

sola ok  Tanıtım

02.12.2019

501 Gösterim

Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul


Nilfisk Servis Fatih; Nilfisk markalı ürünlere satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmetleri; devamlı olarak eğitime tabi tutulan profesyonel ekip tarafından sunulmaktadır. Bu sayede, hızlı ve kaliteli bir şekilde servis hizmeti almanın keyfini yaşayacaksınız. Buna ek olarak, bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin hepsinde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin servis hizmeti sonrası yaşamış olduğu sorunlara da aynı hassasiyetle yaklaşmaktayız.


Nilfisk Servis Fatih Neler Vaat Ediyor?


Ev ve ofis tipi temizlik makineleri konusunda servis hizmeti veren Nilfisk Servisleri; endüstriyel temizlik makineleri grubunda bulunan tüm modellere ait süpürgeler, zemin yıkama makineleri, yer süpürme makineleri, süpürücüler, basınçlı yıkama makineleri, cila makinesi ve daha birçok makinenin yaşamış olduğu sorunun çözülmesinde görev almaktadır.

Buna ek olarak, temizlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren her kurum veya kuruluşa servis hizmeti sunmaktayız. Evlerden tutun da iş yerleri ve ofislere, hipermarketlere, alışveriş merkezlerine, tatil köylerine, beş yıldızlı otellere ve daha birçok yere kadar geniş kapsamlı bir servis hizmeti sunmaktayız. Nilfisk markalı her ürün için bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaktayız.

Buna ek olarak, bakım işlemleri için de oldukça tecrübeli bir ekibimiz görev yapmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, Nilfisk servis Fatih olarak, Fatih'te yaşayan Nilfisk markalı ürüne sahip olan müşterilerimizin ürünlerine dair yaşadıkları sorunun çözülmesini ivedilikle sağlamaktayız!

WEB ADRESİ: https://www.niservis.com

02.12.2019