Maltepe Protherm Kombi Servisi

Maltepe Protherm Kombi Servisi

sola ok  Tanıtım

18.11.2020

434 Gösterim

Maltepe Protherm Kombi Servisi


Dünya standartlarına uygun ve kalite konusunda lider markalar arasında ilk sırada yerini alan Protherm markası adına özel servis hizmeti veren firmamız, ürünlerinizin başına gelebilecek herhangi bir sorunda sizlerin yanında yer alıyor. Çevresel ya da fiziksel sorunlar nedeniyle ürünler eskisi gibi çalışmayabilir ya da sık sık sorunlar çıkarabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşmaktır.

Hızlı bir şekilde harekete geçen firmamız en iyi hizmeti kısa sürede sizlere sunuyor. Protherm Servis firması olarak değerli müşterilerimizin isteklerini hiçbir şekilde geri çevirmiyoruz. Güven ve kalitenin birleştiği firmamız müşterileri için farklı hizmetler de sunuyor. Yalnızca servis değil, onarım, montaj, bakım için de firmamız sizlerin huzuruna çıkıyor. Ürün satın alımından sonra montaj konusunda sıkıntı yaşıyorsanız hemen bizleri arıyorsunuz. Deneyimli ekibimiz en uygun bölgeye ve noktaya montaj işlemini gerçekleştiriyor ve ürünün genel detayları hakkında sizlere gerekli bilgileri aktarıyor.

Klasikleşmiş olan esnaf ağızları bizde yoktur. Daha çağdaş ve yapılanmış bir servis hizmetini firmamızda bulabilirsiniz. Fiyat konusunda diğer firmalardan biraz daha uygun olduğumuzu da belirtelim. Ucuz etin yahnisi düşüncesi ile yol çıkan müşterilerimizi çoğu kez pişman ettik çünkü bizler uygun fiyatla en kaliteli servis hizmeti için buradayız.

Haftanın her günü bizlere ulaşmanız mümkündür ve sizlerin belirlediği saatlere de uymaya özen göstermekteyiz. Maltepe Protherm Servisi firması olarak güçlü alt yapımız ve gelişmiş servis hizmetlerimiz ile durmadan çalışıyor ve gelişiyoruz.

18.11.2020