Libelle Servis Bahçelievler

Libelle Servis Bahçelievler

sola ok  Tanıtım

27.03.2019

1222 Gösterim

Libelle Servis Bahçelievler


Yaşam alanlarında temizlik konusunda özellikle ev hanımlarının en önemli yardımcısı konumunda bulunan Libelle temizlik robotları geniş fonksiyonellikleri ve zengin aparat çeşitliliği ile temizliğin yüzde yüz hijyen seviyesinde yapılmasını sağlıyor. Sağladığı kolaylık ve zaman tasarrufu nedeni ile de yaygın olarak tercih edilen temizlik robotunda yaşanabilecek her türlü sorun ile ilgili olarak servis merkezi tarafından profesyonel çözümler sunuluyor. Özellikle de ürünün kısa sürede yeniden aktif şekilde kullanılabilir hale getirilebilmesi sağlanıyor. Libelle Servis İstanbul'un çağrı merkezi aracılığı ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak temizlik robotunda karşılaşılan sorunlar ile ilgili olarak profesyonel servis hizmeti alınabiliyor.

İleri nesil teknolojik özelliklere ve parçalara sahip olan cihazda yaşanan sorunların en hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için mutlaka deneyimli ve uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Bunun içinde 7 gün 24 saat Libelle Servis Telefonu üzerinden başvuru gerçekleştirilebilmesi mümkündür. İletişim hattı üzerinde uzman personeller tarafından alınan arıza ile ilgili bilgiler çerçevesinde en yakın lokasyonda bulunan mobil ekip adrese yönlendirilmektedir.

Libelle Servis Bahçelievler ile evinizde aynı gün tamir imkanı

Böylelikle zaman kaybı yaşanmadan teknik uzmanların arızalı temizlik robotu için servis müdahalelerine başlayabilmeleri sağlanıyor. Uzman personellerin görev aldığı mobil ekiplerin yanlarında bulunan tüm teknik ekipmanın tam donanımlı olması ve aynı zamanda da yedek parça barındırıyor olması zaman kayıplarını önler. Özellikle de orijinal yedek parça kullanılan servis müdahaleleri ile ürünlerin çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması sağlanıyor.

27.03.2019