LG Servis İzmir: 7 Gün 24 Saat Hizmet

LG Servis İzmir: 7 Gün 24 Saat Hizmet

sola ok  Tanıtım

02.04.2018

1111 Gösterim

LG Servis İzmir: 7 Gün 24 Saat Hizmet


LG markasının kullanıcıları Türkiye'de oldukça fazladır. Dünya genelinde ün salmış olan bu marka bulaşık makinesi, buzdolabı ve televizyon konusunda oldukça başarılıdır. LG marka ürünler dünya genelinde kabul görmek ile birlikte çok küçük ülkelerde bile kullanılmaktadır. Ancak her beyaz eşya ya da elektronik alet gibi bu ürünler de zaman zaman belli arızalar ile müşterileri karşılaştırabilmektedir.

Arıza anında ne yapacağını bilemeyen müşteriler hemen bir teknik servis ekibi arayışına girmekte ancak yeterli karşılığı görmemektedir. İzmir'de yaşayan ve LG marka ürünler kullanan müşteriler LG servis İzmir aracılığı ile gereken destek talebini oluşturabilmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?


Müşterilerin bu konuda yapmaları gereken şey ise oldukça basittir. 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile LG servis İzmir müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçmek yeterli olmaktadır. Müşteriler müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişim sağladıktan sonra yetkililer tarafından müşterilere dönüş sağlanmakta ve belirtmiş oldukları adreslere teknik servisi ekibi gönderilmektedir.

Müşterilerin onarımları LG servis İzmir tarafından adreslerde gerçekleştirilebilirken aynı zamanda gerekli görüldüğünde adres dışında da sağlanabilmektedir. İzmir bölgesinde oturan ve LG servis İzmir üzerinden servis hizmeti alan müşterilere LG marka televizyon, buzdolabı ya da bulaşık makinelerini gönül rahatlığı ile tamir ettirebilmektedir. Aynı zamanda LG servis İzmir bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunarak müşterileri daha da memnun etmektedir.

02.04.2018