Kolonya

Kolonya

sola ok  Tanıtım

31.08.2021

491 Gösterim

Kolonya


İçeriği itibariyle parfüm ve deodorant ürünlerinden ayrılan kolonya, özellikle temizlik alanında kullanılır. Antibakteriyel özelliği ile bakterilere karşı koruma özelliği bulunur. Etil alkol içeren kolonyalar, insan vücudunda ve yüzeylerde kullanılabilir. Ferahlatıcı etkisi ile gün boyu kullanım için uygundur. Bu özelliğini içinde bulundurduğu etil alkolden almaktadır. Uçucu bir özelliği bulunduğundan, ferah bir kokuya sahiptir.

Su ve esas bazlı ürünlerden oluşan kolonyalar, geçmişten bugüne yaygın olarak kullanılır. Limon, mandalina, tütün gibi birçok çeşidi bulunur. Özellikle limon kolonyası, her mevsim kullanıma uygundur. Hastalıklara ve mikroplara karşı dezenfektan görevi görür.

Kolonyaların üzerinde yer alan hacim sayısı kolonyaların içeriğini ifade eder. İçeriğinde bulunan etil alkol seviyesi buradan anlaşılır.


Dezenfektan Olarak Kolonya


Son yıllarda artan virüs ve hastalıklar, temizliğe olan önemi de arttırmıştır. Temizliğe dikkat eden kişiler, kolonyaların yardımından faydalanılır. Her boyutta kolonya üretimi, kişilerin rahatça yanlarında taşımalarına yardımcı olur. Bir anlamda temizliği sağlamak için yardımından faydalanılmış olur. Kolonya çeşitlerine https://www.kozmela.com/kolonya adresi üzerinden kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

31.08.2021