Kadıköy İmmergas Kombi Servisi

Kadıköy İmmergas Kombi Servisi

sola ok  Tanıtım

27.12.2018

1113 Gösterim

Kadıköy İmmergas Kombi Servisi


İmmergas yıllara meydan okuyan kombilerimizin markası. İstanbul’daki pek çok evde bu markanın eski tip kombileri bulunuyor. Tabi kombinin eski olması, hem rutin bakım gerektiriyor, hem de zaman zaman arıza verebiliyor. Ancak İmmergas Servisi olarak bizler sayesinde bakım ve arızalarınız artık güvenli ellerde.

İstanbul’da hizmet veren sözde İmmergas Kombi Servisleri çoğu zaman amatör kişiler ile hizmet veriyor. Bu kişilerin eski tip kombi bakı ve arızalarından anlaması ne yazık ki imkânsız. Ancak bizler, çalıştığımız ustaların tecrübelerine güveniyoruz. Her biri yılların tecrübesine sahip ustalarımızın uzmanlığı ile teknolojik teçhizatlarımızı bir araya getiriyoruz. Bu sayede onarılması en zor arızaları dahi aynı gün içinde çözüme kavuşturuyoruz.

Hem evlerinizdeki, hem de işyerlerinizdeki İmmergas kombiler, daha iyi bir performans için her yıl bakımdan geçmelidir. Ayrıca İmmergas kombiniz su damlatıyor, yeterince ısıtmıyor ve buna rağmen çok yüksek rakamlarda faturalar geliyor ise muhtemel bir arıza durumu söz konusu olabilir. Firmamız İmmergas Servis Kadıköy dendiğinde akla ilk gelen yapılanmalardan. Çünkü müşterilerimiz bizimle çalıştığında ekonomik ve aynı gün hizmet almanın ayrıcalığını yaşıyor. Ayrıca işyerleriniz ve evleriniz için de kombi arızalarının yanı sıra uzman bakım hizmetleri de sunuyoruz. Bu sayede en zorlu kışları dahi firmamız sayesinde sıcacık ve sorunsuz geçirebilirsiniz.

27.12.2018