İstanbul'un En Kaliteli İNDESİT Servisi ile Siz de Tanışın!

İstanbul'un En Kaliteli İNDESİT Servisi ile Siz de Tanışın!

sola ok  Tanıtım

23.10.2020

409 Gösterim

İstanbul'un En Kaliteli İNDESİT Servisi ile Siz de Tanışın!


Her türlü beyaz eşyanızın bakımını ve tamirini kaliteli ve pratik çözümler üreterek onaran Özel İstanbul İndesit Servisi sizleri yarı yolda bırakmadan hizmet kalitesine devam ediyor. Kullanılan malzemenin kalitesi ve orijinal yedek parça değişimi ile güvenilir hizmet vermek ilk hedefimizdir.

İstanbul'un her bölesine hizmet veren firmamız, her gün artan müşteri potansiyelini memnun etmek için servis ağını geliştirmekte ve yenilemektedir. Sizlerin talepleri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle görüşlerini bizimle paylaşmanız yolumuzu daha net çizmemiz adına önemli bir adımdır. Özel İndesit Servis İstanbul'u diğer servislerden ayıran en önemli özelliği; cihazları zamanında teslim etmesi, farklı çözüm önerileri sunması ve uzman kadrosuyla en iyi hizmeti verebilmek için emek harcamasıdır. Bizler servis hizmetini özveriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

Bünyemizde çalışan ekip eğitimli ve alanında deneyimli kişiler olmasından dolayı herhangi bir ürününüz arızalandığında hızlı ve pratik çözümlerle arıza tespiti yapabilmektedir. Sizleri uğraştırmadan cihazınızı teslim alıp hızlı bir şekilde ürünün onarım veya bakımın yapılmasının ayrıcalığını yaşıyoruz. Hizmetlerimiz kapsamına her türlü beyaz eşyaların bakımı ve onarımı dâhildir. Buzdolabınızın az elektrik tüketmesi ve gıdaları uzun süre saklayabilmesi için bakıma ihtiyacı vardır. Aynı şekilde çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinde elektrik tasarrufu yapabilmeleri ve temiz yıkama yapmaları için rutin bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Beyaz eşyaların bakımı konusunda sorun yaşamadan servis hizmeti almak istiyorsanız bizi mutlaka fark etmelisiniz.

Ürünleriniz hakkında bilgi almak için veya yeni aldığınız ürünün kullanımı hakkında fikir danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa zamanda sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Arıza talebinde bulunmak için ise; isterseniz bizimle telefon aracılıyla isterseniz internet adresimizde bulunan servis talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

23.10.2020