İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi

sola ok  Tanıtım

07.11.2020

431 Gösterim

İstanbul Buderus Kombi Servisi


Buderus kalitesine güvendiğimiz için farklı ürünlerde de bu markayı tercih ediyoruz ve sorunsuz hizmet alıyoruz. Buderus markasının tek eksiği yetkili servisler diyebilirim çünkü servis hizmetlerinde çok hızlı olduklarını düşünmüyorum ve müşteri ile olan iletişim çok da hoşuma gitmiyor.

Teknik destek hizmetleri için birçok kez servis hizmetlerine başvurdum ancak sorunlu ekiplerle karşılaştım. Özel servis firmalarından hizmet almanızı tavsiye ediyorum çünkü gerçekten müşteri ile ilgileniyorlar ve sorunsuz ürün teslimi yapıyorlar.

Yetkili servislerin ürünü atölyeye taşıma süreci zaten oldukça can sıkıcı bir durum ancak özel servis firmaları sizin gözlerinizin önünde gerekli işlemleri yapıyor ve güven konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Buderus Servis İstanbul firması ile uzun süredir çalışıyorum ve genellikle teknik destek hizmeti alıyorum. Firma bir günden bir güne bu hizmeti veremiyoruz ya da çok yoğunuz gibi bahanelerle beni geri plana itmedi ve sorunsuz bir şekilde hizmet verdi.

Buderus Servisi firmasının en büyük özelliği ise servis konusunda hızlı olmaları ve hafta sonu da hizmet veriyor olmalarıdır. Buderus marka ürünleriniz ile ilgili dilediğiniz soruyu ekiplere iletebilirsiniz çünkü bu marka hakkında oldukça fazla bilgiye sahipler ve sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet veriyorlar. Firma ile internet aracılığıyla tanıştım ve oldukça memnun kaldığımı her seferinde belirtiyorum. 444 78 56 numaralı telefon ile firmaya dilediğiniz gün ulaşabilir ve ilgili servis için hizmet alabilirsiniz.

07.11.2020