İstanbul Bosch Servisi 7/24 Hizmetinizde

İstanbul Bosch Servisi 7/24 Hizmetinizde

sola ok  Tanıtım

01.05.2020

470 Gösterim

İstanbul Bosch Servisi 7/24 Hizmetinizde


Bosch Servis, bu işi yıllardır yapan, sonunda nitelikli ve donanımlı personelleri bünyesine toplamış olan, güvenilir firmalardan bir tanesidir. İstanbul'da merkezi bulunmakla beraber, şehrin her ilçesinde Bosch marka cihazların onarımı konusunda teknik destek sunmaktadır.

Bosch Servisi hizmetimizden yararlanmak isteyenler 444 78 56 numaralı hattımız ile yetkili arkadaşımıza bağlanabilir ve ondan destek alabilir. Fiyat bilgisi yapılacak işlemler ve her türlü konuda müşterilerimizin merak ettikleri soruları cevaplıyoruz. İletişime geçmenin bu kadar kolay olduğu firmamız, nitelikli bir hizmet sunabilmek için daima kendini geliştirme hususunda çaba gösteriyor.


Nasıl Avantajlarımız Var?
Bosch Servis İstanbul olarak piyasadaki rakiplerimiz ile aramızdaki farkı açmak ve müşterimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için oldukça fazla çaba harcıyoruz. Bu çabalar arasında ilk olarak servis hizmetimizi hızlı olarak vermek yer alıyor.

Kaliteli tek seferde iş bitiren ve bir daha bir sorunla karşılaştırmayacak şekilde verilen hizmetimizden destek almak isterseniz, çok kolay bir şekilde destek almanız mümkün. Parça garantimiz 1 yıl şeklinde yer almakla beraber, hem işçilik hem de parça şeklindedir. Bu tarz bir hizmet almak isterseniz iletişim numaramız ile bize ulaşabilirsiniz. Bosch marka cihazlarınızın da onarımı artık son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır.

01.05.2020