Hakkında

Masiva

MasivaTurk.com Sosyal İçerik Platformu Hakkında / Künye


MasivaTurk.com sitesi 2015 yılının sonlarında (farklı bir alan adı ile) kişisel blog kategorisinde yayın hayatına başlamıştır. 20 Ocak 2016 tarihinde ise MasivaTurk.com alan adı ile yayın hayatına devam etmiştir. Sitede genel kültür, tarih, uzay, internet ve film ana konuları hakkında içerik üretimi yapılmaktadır.

Sitenin işleme mantığı kategori olarak "Sosyal İçerik Platformu" veya "Kişisel İçerik Arşivi" şeklindedir fakat "Kişisel Blog" kategorisine de girmektedir.


Yazar


Furkan Kandemir


İçerikler Hakkında


MasivaTurk.com Sosyal İçerik Platformunda, araştırma yapılan konular içerisinden en uygun olanları ve siteyi ziyaret eden okuyucuların ilgisini çekebilecek, okuyanlara bir şeyler katabilecek konular derlenip yayınlamaktadır.

Sitede bulunan paylaşımlar kesinlikle kopya içerik olmayıp yazarın tecrübe edindiği konular hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda biriken bilgilerin, ayrı ayrı içerikler halinde paylaşıldığı özgün bir sitedir.

İçerikler, internet üzerinde daha önce farklı bir platformda yayınlanmış ise içerikteki makale baştan sona yeniden elden geçirilerek tamamen özgün bir hale getirildikten sonra yayına alınmaktadır.

İçeriklerin özgünlüğü, genel olarak bilinen "makale özgünlük kontrol" sitelerinde taratılmaktadır. Taratmalar sonucunda makalenin özgünlük seviyesi %90-%95'lere gelmediği sürece içerik yayınlanmamaktadır ve belirlenen yüzdeye gelene kadar yeniden gözden geçirilmektedir.


Site Tasarımı


Site, yazarın PHP programlama dili ile kodladığı yönetim panelinden kontrol edilmektedir. Site tasarımı yazarın kendisine (Furkan Kandemir)'e aittir. Tasarım HTML5/CSS3 ile kodlanmıştır. Tasarımın, blog platformları olan wordpress, blogger, blogspot gibi altyapı uyumluluğu yoktur.


Anlaşmalar ve Kurallar


Reklam ve sponsorluk anlaşmaları için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitede bulunan tüm kullanıcılar, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası sayfalarında yazılan bilgileri kabul etmiş sayılmaktadır.

MasivaTurk.com Kişisel Blog sitesiyle ilgili her türlü görüş, öneri ve sorulanız için bilgiatmasivaturk.com adresine eposta gönderebilir veya sayfanın altında bulunan iletişim formundan ulaşabilirsiniz.


Sosyal Hesaplar


facebook icon  instagram icon  twitter icon


Webmaster Bilgileriİletişim Formu

İsim
Web Site
E-Posta
Mesaj