Fakir Servis

Fakir Servis

sola ok  Tanıtım

28.03.2018

1157 Gösterim

Fakir Servis


Fakir marka süpürge ve halı yıkama makinelerinde meydana gelen arızalar, günlük temizliği büyük ölçüde aksatan problemlerdir. Bu yüzden bir Fakir Servis çağrılması ve profesyonel yardım alınması gerekmektedir. İstanbul içinde hizmet veren Fakir Servis yaşanan arızaların profesyonel ve teknolojik çözümlerle son bulmasını sağlamaktadır.


Fakir Süpürge Servisi


Fakir süpürgelerde yaşanan arızalar, özel olarak servis hizmeti veren Fakir Servis tarafından kolaylıkla giderilebilmektedir. Bazen hızlı bir şekilde sorun çözülmekte, bazen parça değişimi şart olmaktadır. Problemin büyüklüğüne göre sorunun çözüm süresi de değişmektedir. Ancak eninde sonunda profesyonel bir yardımla makinelerin eskisi gibi çalışması sağlanmaktadır.


Fakir Halı Yıkama Makinesi Servisi


Fakir Servis halı yıkama makinesi arızalarını da oldukça pratik ve son teknolojik yöntemlerle çözmektedir. Ancak bazen bu süreç uzun sürebilmektedir. Servis, parça değişimi ve işçilik için ise en az 1 yıllık garanti vermektedir. Bu yüzden makinelerin teknik anlamda bilgi sahibi olmayan rastgele elektrikçi ya da tamircilere götürülmesi çok da uygun değildir. Çünkü bu durum sonrasında halı yıkama makinesinde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.


Fakir Servis İletişim


Fakir servis tarafından verilen profesyonel tamir ve parça değişimi hizmeti için ulaşım numarası 444 78 56 olarak bildirilmektedir. Numara ile servise ulaşım sağlayıp yaşanan sorun hakkında bilgi vermek ve arıza giderimi için ekip talep etmek mümkün olmaktadır. Arama sırasına göre ilgili adreslere ekipler yönlendirilmektedir.

Website: http://www.fakirservis.org

28.03.2018