Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi

sola ok  Tanıtım

06.02.2018

775 Gösterim

Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Beykoz ve çevresi, İstanbul’un en yaşanılası ilçelerinden bir tanesidir. Anadolu yakasında yer alan ilçe, sakin yaşantısı ve kalabalık olmaması ile dikkat çeker. Beykozda yaşayan buzdolabı ya da çamaşır makinesinde herhangi bir sorunu olan müşterilerimiz, firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Beykoz Arçelik Servisi olarak tüm kullanıcılarımızın, beyaz eşyalarına dair problemlerini, ekonomik fiyatlara çözümlemeyi hedefliyoruz.

Günümüzde her evde bulunan buzdolabı ve çamaşır makinesinin arıza yapmaması son derece önemlidir. Özellikle buzdolabında olan yiyeceklerin bozulmaması adına personelimiz, müşterilerimize en kısa sürede yardım sağlayarak mağdur olmalarını engeller. Yine aynı şekilde çamaşır makinesi resistansında ve diğer parçalarında meydana gelen sorunlarda da hızlı bir şekilde arızayı tamir eden firmamız, bireylerin memnun olması adına çalışır. Parça değişimi ya da beyaz eşyalarda meydana gelen önemli problemlerde, garantili bir şekilde hizmet veren kuruluşumuz, aynı sorunun tekrarlaması durumunda kullanıcılarımızın mağduriyetini giderir. Bu sayede kişiler, beyaz eşyalarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirler.

Kuruluşumuz Beykoz arçelik servisi olarak bölgede yaşayan tüm bireylere en hızlı bir şekilde hizmet oluşturmaya çalışır. Aynı zamanda çalıştığımız bütün elemanlarımız, alanında deneyimli, profesyonel bireyler oldukları için beyaz eşya konusunda oldukça bilgi sahibidir. Sizde buzdolabı ya da çamaşır makineniz ile ilgili bir arıza problemi yaşıyorsanız, yetkililerimiz ile görüşerek uygun fiyatlara en kısa süre içerisinde ürünlerinizi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. WEB ADRESİ: https://www.servisbolge.com

06.02.2018
X

MasivaTurk.com içeriklerini
YouTube'dan takip edebilirsiniz.

YOUTUBE KANALIMA ÜCRETSİZ
ABONE OLMAK İÇİN TIKLA