Beşiktaş Profilo Teknik Servisi

Beşiktaş Profilo Teknik Servisi

sola ok  Tanıtım

03.02.2021

423 Gösterim

Beşiktaş Profilo Teknik Servisi


Beyaz eşya cihazları, çok eski zamanlardan beri yaşam alanlarının en temel ihtiyaçlarından birisidir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi cihazlarından oluşan beyaz eşya teknolojisinde dünyanın bir numaralı markası Profilo’dur. Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan beyaz eşya markalarından birisi olan Profilo için İstanbul’da profesyonel servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Profilo Servis merkezi tarafından sağlanan dinamik servis ağı sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerine herkesin kolayca erişim sağlaması mümkün oluyor. Geniş servis ağı ve uzman ekibiyle tüm Profilo beyaz eşya arızaları için hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Beyaz eşya teknolojisi yaşam alanlarının en temel ihtiyaçlarından birisi olduğundan servis hizmeti konusunda da çok fazla alternatif bulunmasına neden oluyor. Servis hizmetleri konusunda çok geniş bir çeşitlilik bulunmasına rağmen sahte beyaz eşya servisi de çok fazla sayıdadır. Profilo Servis Beşiktaş merkezi ise kurumsal ve profesyonel hizmet ilkeleriyle uzun yıllardır İstanbul genelinde güvenirliliğini kanıtlamıştır.

Tüm beyaz eşya servis hizmetlerini yasal prosedüre uygun olarak en şeffaf ve en güvenilir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Bu şekilde tüketicilerin hem güvenilir hem de kaliteli bir servis hizmetinden yararlanabilmelerine yardımcı oluyor. Üstelik tüm Profilo beyaz eşya arıza onarım veya parça değişim işlemlerine yönelik olarak 1 yıl süreyle garanti desteği bulunuyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için iletişim numaraları üzerinden kolayca başvuru gerçekleştirilebiliyor.

03.02.2021