Avcılar Buderus Kombi Servis

Avcılar Buderus Kombi Servis

sola ok  Tanıtım

29.03.2018

1325 Gösterim

Avcılar Buderus Kombi Servis


Eski dönemlerde çok zorlu, maliyetli ve uzun sürelerde karşılanabilen ısınma ihtiyaçları kombi teknolojileri ile birlikte artık çok daha kısa süreler içerisinde, son derece kolay ve tasarruflu şekilde karşılanabiliyor. Üstelik aynı anda sıcak su ihtiyaçlarının da karşılanabilmesi mümkün oluyor. Bu alanda bir dünya markası olan ve her geçen gün Türkiye’ de de yaygın şekilde kullanılmaya başlanan Buderus markalı kombiler ile ilgili olarak da İstanbul’ un en trend ilçelerinin başında gelen ve sürekli gelişen Avcılar ilçesinde uzun yıllara dayanan bir özel kombi servisi hizmeti Buderus Servis Avcılar merkezinde sunuluyor.

Kombilerde kullanılan teknolojiyi yakından tanıyan ve her türlü prensibine ilişkin olarak deneyim sahibi olan teknik uzmanların görev aldığı özel kombi servisi hizmetlerinde garantili ve profesyonel müdahaleler gerçekleştiriyor. İletişim numaraları üzerinden yapılan kombi arıza bildirimlerinde Buderus Servis merkezi personelleri, Avcılarda ilçe genelindeki semtlerde en yakın konumda bulunan mobil ekibi yönlendiriyor.

Böylelikle tüketicinin günlük yaşantısından geride kalmasına neden olacak şekilde uzun süreler servis aracı bekleme çilesi ile karşı karşıya kalmamasına yardımcı olunuyor. Aynı zamanda da teknik donanım açısından hazırlıklı olması sayesinde ekipler, Buderus kombideki tüm arızalara yerinde müdahalelerde bulunabiliyor. Böylelikle cihazın yerinden sökülmesine gerek olmadan, onarılması ve kısa süre içerisinde yeniden en güvenli şekilde ilk günkü verimliliğinde kullanılabilir duruma getirilebilmesi sağlanıyor. Tüm bu süreçte tüketicinin işlemlere ilişkin kapsamlı ve anlaşılır şekilde bilgilendirilmesi de maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti anlayışının bir göstergesi niteliği taşımaktadır.

29.03.2018