Anadolu Dedektiflik

Anadolu Dedektiflik

sola ok  Tanıtım

09.06.2019

822 Gösterim

Anadolu Dedektiflik


Anadolu(Yankı) Dedektif olarak; anayasa ve yasalarda ifade edilen kişilik haklarına saygı temelinde verilen özel dedektiflik hizmetleri "Özel Dedektifler Derneği Mesleki Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği" ilkelerine bağlı kalınarak sürdürülmektedir.

Kurucu ve firma sahibimiz 1973 Edirne doğmuş ve ilk öğretimini Edirne de tamamlamıştır. Çankırı askeri Lisesini bitirdikten sonra Mamak Muhabere okulunda staja müteakip 1992 yılında muhabere astsubayı olarak göreve başladı. Trabzon da 3 yıl görev yaptık dan sonra 3 yıl da Erzurum da görev yapan Şenol örs Tekirdağ’a atandı.2003 yılında ordudan re’sen emekli olduktan sonra Çerkezköy’de Deva Holding, Hema Holding Beks Çorap ve Haznedar Tuğla da yöneticilik geçmişi ne müteakip bu alandaki açığı görerek ve bu bölgede dedektif bürosunu kurdu. Askeri kursların yanı sıra ilk yardımcı,müşteri memnuniyeti,paraşüt kursu ve yaşam koçluğu sertifikalarına sahip Dedektif Örs Anadolu üniversitesi işletme mezunudur.

Anadolu Dedektif olarak özellikle eş takibi hususunda önemli çalışmaların altına imza atıyoruz. Sağladığımız hizmetlerin başında eş takibi konusu gelse de bununla birlikte çok fazla alanda sizler için özel çalışmaların yapılmasına yardımcı oluyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların sizin talebiniz doğrultusunda gizli tutulmasını da sağlayarak araştırmalardan herhangi birisinin haberdar olmasının önüne geçmiş oluyoruz.

Dedektif hizmeti veren şirketimiz sayesinde özellikle karşılaştığınız sorunların profesyonel olarak çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Bu alanda verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde araştırılması istenen konunun en ince ayrıntısına kadar inceleme imkânımız oluyor. Bunun sonucunda olayın gerçek yüzü ve bunun karşılığında ne yapacağımızı da anlamış oluyoruz.


Dedektif nedir?


Özel dedektif, kelimesi halk arasında genellikle sinema filmlerinde ya da dizilerde duyduklarından ibarettir. Aslında özel dedektifler herkesin bildiği gibi her zaman cinayet davalarının çözümü için çalışmalar yapmamaktadır. Özel dedektifler araştırılması gereken bir konu varsa bu konuyla alakalı olarak gerekli araştırmanın yapılmasını sağlayarak gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadırlar. Bu noktada alınan kararlar sonucunda olayın çözümü ve gizli kalan taraflarının gün yüzüne çıkması mümkün olacaktır.


Dedektif kiralamak yasal mıdır?


Dünyanın dört bir köşesinde olduğu gibi ülkemizde de özel dedektif kiralamak yasaldır. Özel dedektifler genellikle gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerde kullanılmaktadır. Bu ülkelerde araştırma yapacak olan özel dedektifin gerekli izinlere ve belgelere ihtiyacı vardır. Bunun dışında yasal olarak araştırma yapacağı ülkenin istediği evraklar gereklidir. Ayrıca özellikle özel dedektif tarafından "eş takibi" yapılacaksa bu noktada oldukça dikkatli olması gereklidir. Araştırma yaparken ilgili ülkenin yasalarını oldukça iyi bilmek zorundadırlar. Buralarda yapılacak herhangi birhata daha fazlasorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.


Dedektif Eş Takibi


Eş takibi, özel hayatı içinde barındırdığından dolayı çok hassas bir çalışmadır. Eşlerden birinin takip talep etmesi durumunda, kişiyle bir sözleşme imzalanır. Daha sonra istenen belgeleri bize ulaştırmanız gerekmektedir. Eş takibi araştırma, kişinin yaşam şartları ve sosyal hayatı dahilinde yapılmaktadır. Hangi saat diliminde ve nerede bulunduğuna göre, kişinin belirlediği zaman aralığında takip işlemi başlar. Sadece fiziki değil, sanal ve teknik takip olmak üzere 3 grup şeklinde sonuç odaklı çalışılmaktadır. Elde ettiğimiz tüm delil ve kanıtlar dosya haline getirilerek müşterimize teslim edilmektedir. Her çalışmamızda olduğu gibi Eş Takibi Hizmeti konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir.

09.06.2019