Altus Servis Merkezi

Altus Servis Merkezi

sola ok  Tanıtım

26.07.2018

3375 Gösterim

Altus Servis Merkezi


Altus markası, İstanbul çapında çok sayıda servisin bulunduğu markalar arasında gösterilmektedir. Markadan almış olduğunuz beyaz eşyalarınız bozulduysa ve bu konuda destek almak istiyorsanız, Altus Servis olarak çalışan firmamızın beklentilerinizi karşılayacağını ve kısa sürede onarım gerçekleştireceğini söylemek mümkündür.

Beyaz eşyalar hayatımızda son derece önemli bir yere sahiptir. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran bu eşyaların bozulması durumunda, zamanımızın önemli bir kısmını kaybedebilir, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi oldukça zora girebiliriz. Böyle durumlarda en kısa sürede mevcut sorunu onaracak ve çözecek bir firma gerekmektedir.

Firmamız da tam olarak böyle bir firma olarak çalışmaktadır. Altus marka cihazlarınız için servis hizmeti sunabiliriz.


Marka Hizmetleri


Markayı bugün beyaz eşya ve alternatif yan ürün satan birçok markada bulabilmek mümkündür. Belirli durumlarda bozulabilen ve teknik servise ihtiyaç duyan ürünleriniz, tarafımızdan onarılabilmektedir. Parça ve işçilik garantimizi merak edenler için 1 yıllık bir hizmet sunmuş olduğumuzu da belirtelim.

Ancak kaliteli işçiliğimiz sayesinde çoğu zaman buna hiç gerek kalmamaktadır. Bu sebepten ötürü siz de bizi tercih edebilir, çok kısa bir süre içerisinde bozulmuş ürünlerinizin onarıldığını görebilirsiniz. Firmamızı arayın, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti anlatın, biz çözelim.

26.07.2018