Altın Küpe Modelleri

Altın Küpe Modelleri

sola ok  Tanıtım

25.05.2021

313 Gösterim

Altın Küpe Modelleri


Geçmişten bugüne kadınların en çok kullandığı takılar arasında   küpeler yer alır.   Modern çizgileri tasarımları ile günlük hayatta kıyafetlerin tamamlayıcısıdır. Kadınlar için altın küpeler her zaman popüler ve vazgeçilmezdir. Ayrıca kıyafetlerin ve kombinelerin yardımcısı aksesuarlardır.


Altın Küpe Modelleri ve Tasarımları


Altın küpe farklı tarz ve tasarımlarla mücevher dünyasında yer alır. Klasik olan altın küpe modellerinde altın tektaş küpe, altın taşlı halka küpe gibi modeller bulunur. Altın küpe modelleri kadınlar için her daim tarzlarına ve yaşlarına uygun tasarlanır. Kadınlar genellikle bu modelleri özel davetlerde tercih edilir. Altın küpeler genellikle çeşitli ayar altından çeşitli motiflerle her kadına özel tasarlanır. Kadınlar genellikle altın küpeleri yüz şekline göre seçerler. Yuvarlak, üçgen, veya, kare gibi pek çok farklı yüz şekline göre değeli taşlarla kadınlara özel altın küpeler vardır.


Altın Küpe Modelleri Şu Şekildedir:


  • Altın trend küpe içeriğinde; 14 ayar yeşil altın bulunur.
  • Altın renkli halka küpe tasarımı işçiliğinde 14 ayar yeşil, beyaz ve rose altın kullanılmıştır.


Sizler de birbirinden güzel ve görkemli altın küpe tasarım olan mücevherlere sahip olabilirsiniz. 

Altın küpelerin tüm çeşitleri ve tasarımları hakkında https://www.lizaypirlanta.com/altin-trend-kupe sitesinden  bilgi alabilirsiniz.

25.05.2021