Alarko Servis

Alarko Servis

sola ok  Tanıtım

05.04.2018

1162 Gösterim

Alarko Servis


Kombi kullanımı metropol şehirlerde daha yaygın olmakla beraber, İstanbul’da yüksek seviyede kullanım oranına sahiptir. Türkiye geneliyle kıyaslandığında İstanbul’un gerek nüfusunun yoğun olması gerekse de dünya metropolleri arasında yer alıyor olmasıyla beraber kombilerin kullanılma oranı ve sıklığının daha fazla olması standart bir seviye olarak kabul edilir. Türkiye’nin önde gelen kombi üretici markalarından olan Alarko, uzun yıllardır sektörde koruduğu konumuyla beraber kombi denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

Alarko kombi tipleri arasında bulunan hermetik ve yoğuşmalı kombiler, günümüz şartlarında evlerin değişilmezleri arasında bulunuyorlar. Kullanım şekline bağlı olarak birbirlerinden ayrılan özellikleriyle tercih edilen Alarko kombi teknolojileri arasında yer alan kombilerde çeşitli kullanım avantajları sunuluyor. Alarko markalı kombilerin aktif ve yoğun olarak kullanılıyor olmalarıyla beraber, zaman içerisinde görülebilen arızaların çözümü Alarko Servis ile sizlere ulaşıyor.


Alarko Kombi Servis Onarım ve Bakım Hizmetleri


Kombiler, periyodik olarak bakım gerektiren teknoloji ürünleri oldukları gibi aynı zamanda çeşitli arızların yaşanabildiği ürünlerdir. Alarko kombilerde kullanılan hermetik veya yoğuşmalı sisteme göre gerekli çalışmaların yapılması gerekliliği bulunur. Hem bakım hem de onarım açısından Alarko Servis ekibi olarak sunduğumuz hizmet standartlarıyla beraber, Alarko kombilerin her zaman aktif olarak kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

Alarko kombiler üzerinde olan hakimiyetimiz sayesinde, son teknoloji kullanarak gerekli çalışma şartlarını hazırlıyor ve ardından gerekli olan işlemleri tamamlayarak kombilerinizi kullanabilmenizde sizlere beklediğinizden daha iyi kombiler sunuyoruz.

05.04.2018