Akülü Arabalar ile Çocuklarınızı Sevindirin

Akülü Arabalar ile Çocuklarınızı Sevindirin

sola ok  Tanıtım

28.08.2020

692 Gösterim

Akülü Arabalar ile Çocuklarınızı Sevindirin


Oyuncak modelleri, teknolojinin gelişmesi ile farklı tasarımlarda üretilmeye başlandı. Çocukların gelişimine katkıda bulunan oyuncaklar arasında yer alan akülü arabalar gerçeğine en yakın bir şekilde üretiliyor. Böylelikle çocuklar, otomobilleri tanıyor ve araç sürme becerisi için ön hazırlık yapmış oluyor. Sizin için cimri.com üzerinden akülü araba modellerini inceledik. İşte akülü arabaların genel özellikleri:

Gerçeği ile Birebir Aynı


Her ne kadar ‘oyuncak’ olarak bilinse de akülü arabalar, gerçeği ile aynı olarak tasarlanıyor. Gerçek bir arabada bulunan vites, direksiyon, korna gibi parçalar bu arabalarda yer alıyor. Siz de çocuklarınıza akülü araba alarak onları mutlu edebilirsiniz. Akülü arabalar, markadan markaya farklı tasarımlarda üretilir. Renk alternatifleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan akülü arabaları istediğiniz satış noktasından doğrudan temin edebilirsiniz. Dilerseniz akülü arabaları internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Akülü arabaların kullanımı kolaydır. Çocuklar doğrudan bu araçları sürebilir. Bazı akülü araçlarda uzaktan kumanda sistemi vardır. Böylelikle anne ve babalar çocuklarını koruma altına alarak daha güvenli oyun oynamalarını sağlayabilir.
Yüksek Koruma Sistemi


0-6 yaş çocukların kullanabileceği akülü arabalarda emniyet sistemi son derece önemlidir. Fren ve uzaktan kumanda akülü arabaları daha güvenli bir hale getirir. Böylelikle çocuklar güvenli bir şekilde akülü araba sürebilir. Akülü arabalar bahçede, piknik alanlarında ya da düz bir zemin üzerinde kullanılabilir. Sert plastik malzemelerden üretilen bu ürünler çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Akülü arabalarda belirli bir hız limiti vardır. Bu hız limitinin üzerine çıkılmaz. Böylelikle daha korunaklı bir oyuncak haline gelir. Akülü arabaların tekerlekleri kayma yapmaz ve ıslak zeminde düz bir sürüş kontrolü sağlar. Bu ürünler dayanıklı malzemelerden üretilip modern fabrikalarda tasarlanır. Renk aralığı geniş olan bu arabaları, çocuğunuzun isteği doğrultusunda tercih edebilirsiniz.
İster Araba İster Motosiklet


Tasarım olarak son derece gelişmiş olan akülü araba modelleri arasında motosiklet görünümlü araçlar da vardır. 3 tekerlekli olan akülü motorsikletler, motosiklet hissiyatı sağlar. Aynı zamanda bu araçlar da son derece güvenlikli bir şekilde tasarlanmıştır. Akülü arabalar ve motosikletlerde korna sesi ayarlanabilir. Dilerseniz farklı korna aparatlarını bu araçlara ilave edebilirsiniz. Akülü arabalar ergonomic yapıdadır ve istediğiniz zaman araç bagajına koyabilir ve seyahate çıkabilirsiniz. Akülü araçlar size ekstra masraf çıkarmaz ve temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tekerlekleri yıkayabilir ve silebilirsiniz. Aynı zamanda akülü arabaların çift kişilik olan modelleri de mevcuttur. Eğer ikiz çocuğunuz varsa çift kişilik akülü arabaları tercih edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden akülü araba fiyatları mevcuttur. Fiyat aralığı markadan markaya değişiklik gösterir. Eğer kalın tekerlekli bir akülü araba satın alacaksanız bu araçların toprak üzerinde de kullanılabileceğiniz hatırlatalım. Akülü arabalar yaz ve kış aylarında kullanılabilir. Ayrıca satın aldıktan sonra doğrudan kullanıma hazırdır.

28.08.2020