Airfel Servis Üsküdar

Airfel Servis Üsküdar

sola ok  Tanıtım

25.09.2018

1062 Gösterim

Airfel Servis Üsküdar


Elektronik cihaz servislerinden olan Airfel Servisleri her türkü bakım onarım ve arıza tespit işlemlerinde kaliteli bir onarım ve bakım hizmeti sunmaktadır. Cihazlarda zaman içinde meydana gelen sorunların ve arızaların tespit işlemleri servis tarafından tespit edilip alanında uzman yetkili teknik ekip ile sorun giderilmektedir.

Elektronik cihazların bakım ve onarıma ihtiyaç duyması ile Airfel Servis Üsküdar ekipleri özel servis merkezi olarak hizmet vermektedir. Özel servis merkezi her türlü bakım onarım ve teknik Bilgi donanımına sahip uzman kişiler tarafından garanti kapsamında sağlanmaktadır.

Airfel Servis İçeriği


1) Profesyonel ekip ve ihtiyaç duyulan yeterli donanım ile müşteri memnuniyeti temelinde bir hizmet vermek. 2) Gerekli görülen bakım ve onarım durumlarında kombi ve klima bakımına dair her türlü ekipman ile sorun tespiti ve onarımı sağlamak. 3) Özel servis merkezi kapsamında verilen hizmette öncü bir konumda bulunarak cihazların her türlü bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmek. 4) Airfel servisleri kapsamında alanında uzman ekipler ile güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmak.

Klima ve kombi gibi cihazlarda meydana gelen sorun ve arıza durumlarının güvenilir ve hızlı şekilde çözümlenmesi kapsamında alanında donanım sahibi alan teknik ekipler ile sorun tespiti ve arıza onarımı yapılmaktadır. İstanbul Airfel servis Üsküdar bu alanda öncü durumda olup kişilerin günlük hayatta ihtiyaç duydukları cihazların onarımını en hızlı şekilde sonuçlandırmaktadır.

25.09.2018