Movie Maker ile Videolarınıza Hükmedin

Movie Maker ile Videolarınıza Hükmedin

sola ok  Tanıtım

18.10.2016

235 Gösterim

Movie Maker ile Videolarınıza Hükmedin


Video düzenleme ve uzun film oluşturabilme programları arasında uzun yıllardır lider olmayı sürdüren Windows Movie Maker, kendisini sürekli olarak geliştiren yapısı ile bilgisayar kullanıcılarının en fazla tercih ettiği video düzenleme programı oluyor.

Microsoft’un en önemli programları arasında yer alan movie maker ile kendi videolarınızı dilediğiniz şekilde oluşturabiliyorsunuz. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahat bir şekilde kullanabileceği Movie Maker, video editleme işlemlerine yeni başlayan kişilerin de kolaylıkla kullanabileceği bir programdır.

Video düzenleme işlemleri için gerekli olan tüm araçları kendi bünyesinde sunmakta olan Movie Maker, profesyonel ve amatör olarak video düzenleme ve film oluşturma işleriyle ilgilenen herkese hitap edebiliyor.


Videolarınızı Kişiselleştirmenin En Kolay Yolu


Fotoğraflarınızı ve videolarınızı programın arayüzüne aktararak yeni filmler oluşturabilmenizi sağlayan Movie Maker, video düzenlerken istediğiniz şekilde kırpma, hızlandırma ve yavaşlatma gibi özellikleri kullanabilmenize imkan tanıyor.

Kendi özel videolarınızı oluştururken aynı zamanda ses dosyalarınızı da filmlerinize ekleyebileceğiniz Movie Maker ile tüm videolarınıza istediğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz.

Görsel efektleri videolarınıza tek bir tıklama ile yerleştirebileceğiniz Movie Maker sayesinde oluşturacağınız tüm videolarınızın birer sanat eseri gibi gözükmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve ailenizdeki kişiler ile kolay bir şekilde internet üzerinden videolarınızı paylaşabilmenizi sağlayan Movie Maker, içerisinde yer alan bu özelliği ile video paylaşımını daha kolay bir hale getiriyor.

Teknoloji haberleri ve güncel programlar ile yayın hayatına devam etmekte olan www.sonsurum.net adresinden Windows Movie Maker programının güncel sürümünü güvenilir bir şekilde hızlıca indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

18.10.2016