Lazerle Leke ve Sivilce Tedavisi

Lazerle Leke ve Sivilce Tedavisi

sola ok  Tanıtım

28.01.2017

342 Gösterim

Lazerle Leke ve Sivilce Tedavisi


Lazerle leke tedavisi Ankara başta olmak üzere birçok bölgede yer alan hastanelerde, özel sağlık kuruluşlarında ve güzellik merkezlerinde uzmanların kontrolünde yapılabilmektedir. Ancak bazı merdiven altı olarak tabir edilen mekanlarda da bu tür uygulamalar uzman olmayan kişiler tarafından çok daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Bu durum oldukça tehlikeli ve istenmeyen kalıcı birçok soruna neden olabilmektedir. Bu nedenle lazerle leke tedavisi Ankara drderm'de uzmanlar tarafından yapılmakadır.


Lazerle Leke ve Sivilce Tedavisinde Nelere Dikkat Edilmelidir?


Lazer ile yapılan tüm tedavilerde özellikle de ciltteki lekelerin tedavisinde kullanılan lazer cihazının doğru ellerde kullanıldığına dikkat etmek ve gittiğiniz kurumun doktorlar ile çalıştığını teyit etmeniz sağlığınız açısından son derece önem taşımaktadır. Asla doktorların olmadığı ve sadece uygun fiyatlı olduğu için  bilinçsiz tedavilerden ve merkezlerden kaçınmanız gerekmektedir.

Leke ve Sivilce Tedavisi

Lazerle Sivilce Tedavisi Ankara bölgesinde uzun yıllardan beri hizmet veren kliniğimizde yine diğer medikal uygulamalarda olduğu gibi en çok ilgi gören tedavilerden biridir. Özellikle ergenlik sürecinde aşırı sivilce sorunu olan gençlerin ciltlerinde meydana gelmiş olan sivilce izlerinin tedavisinde tercih edilen lazer uygulamaları oldukça etkili vebaşarılı sonuçlara imza atılmasına olanak sağlamaktadır.


Lazerle Sivilce Tedavisi Ankara DRDERM'de!


Kliniğimizin hizmet vermeye başladığı günden bu yana var olan lazer uygulamaları, sadece sivilce tedavilerinde değil, aynı zamanda leke tedavilerinde ve yara izlerinin de tedavisinde uygulanmaktadır. Üstelik diğer tedavi yöntemleri içerisinde en etkili uygulamalardan biridir.

DRDERM

Lazerle çil tedavisi Ankara kliniğimizde ve diğer kliniklerde de en çok tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Özellikle de lazer sistemleri içerisinde Q Switched Nd Yag lazer olarak bilinen sistem ile kısa sürede tedavi edilebilmektedir.


Q Switched Nd Yag lazer ile çillere veda edin!


Çil tedavisinde tercih edilen bu lazer teknolojisinin kendine ait özel bir dalga boyu vardır ve çil tedavisi belirlenen bu dalga boyunda yapılmalıdır. Dolayısıyla da mutlaka uzman hekimlerin kontrolünde uygulanması gereken bu tedavi ile çillerinizden birkaç seansta kurtulabilirsiniz. Lazerle çil tedavisi Ankara kliniğimiz drderm'e gelerek sizlerde detaylı bilgi alabilirsiniz.

28.01.2017