Hakkında


MasivaTurk.com Kişisel Blog Sitesi Hakkında


Masiva

MasivaTurk.com sitesi, 2015 yılının sonlarında, kişisel blog kategorisinde yayın hayatına başlamıştır. Sitede birkaç ana konu hakkında içerik üretimi yapmaktayım. Sitenin işleme mantığı benim deyimimle, "Kişisel, İçerik Platformu" veya "Kişisel, İçerik Ansiklopedisi" şeklindedir fakat genel kategori olarak "Kişisel Blog" kategorisine girmektedir.

MasivaTurk.com Kişisel Blog'unda, internet üzerinde veya günlük hayatta araştırma yaptığım konular içerisinden, en uygun olanları ve siteyi ziyaret eden okuyucuların ilgisini çekebilecek, okuyanlara bir şeyler katabilecek konuları derleyip yayınlıyorum.

Sitede bulunan paylaşımlar kesinlikle kopya içerik olmayıp, tecrübe edindiğim konular hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda biriken bilgilerin, ayrı ayrı konular halinde paylaşıldığı özgün bir sitedir. Bu içerikler, internet üzerinde daha önce farklı bir platformda yayınlanmışsa, içeriği/makaleyi baştan sona yeniden elden geçirip, tamamen özgün bir hale getirdikten sonra yayına alıyorum. Bu içeriklerin özgünlüğünü, genel olarak bilinen makale özgünlük kontrol sitesi "SmallSeoTools.com" adresinde taratıyorum. Taratmalar sonucunda, makalenin özgünlük seviyesi %90-%95'lere gelmediği sürece yayınlamıyorum ve belirlenen yüzdeye gelene kadar yeniden gözden geçiriyorum.

Siteyi, kendi kodladığım yönetim panelinden kontrol ediyorum. Site tasarımı tarafıma aittir. Tasarım HTML5/CSS3 ile kodlanmıştır. Tasarımın herhangi bir, wordpress, blogger, blogspot gibi altyapı uyumluluğu yoktur, bilginize...

MasivaTurk.com Kişisel Blog sitesiyle ilgili her türlü görüş, öneri ve sorulanız için bilgiatMasivaTurk.com adresine eposta gönderebilir veya sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.


Webmaster Bilgileriİletişim Formu

İsim
Web Site
E-Posta
Mesaj